BLOCKCHAIN, SMART CONTRACTS & CRYPTOCURRENCY - بلاک چین، قراردادهای هوشمند و ارزهای دیجیتال

تکنولوژی های مختل کننده (Disruptive Technologies)

قصد داریم با چند مثال هموطنان عزیز را از معنای این اصطلاح آگاه سازیم. شرکت Amazon  با فروش کتب دیجیتال، باعث کم رنگ شدن فروش کتب چاپی شد و عملا کتب چاپی را از رده خارج کرد و بزرگترین کتابفروشی امریکا بنام Barnei and noble را ورشکست نمود. به وجود آمدن تاکسیرانی آنلاین مانند Snapp در ایران باعث شد تاکسیرانی عادی بعد از آن با اختلال روبرو شود و عملا سازمان تاکسیرانی به رقیبی برایشان مبدل گشت. ارزهای دیجیتال در دنیای کنونی با حذف واسطه گری بانک ها عمل می کنند لذا این فناوری ها را ، برهم زننده یا مختل کننده نامیده اند.

در کشور ما هنوز قانون مدونی در زمینه بلاک چین و ارزهای دیجیتال وجود ندارد و این بستر هم امکان فعالیت تجاری و بازرگانی و از طرفی فضایی با قابلیت انجام جرایمی مانند کلاهبرداری و پولشویی و خروج ارز از کشور است. لذا ما از نزدیک مراحل قانونگذاری را پیگیری می کنیم.

همچنانکه جهان به سرعت در حال تحول است، ما کلیه مشاغل و کسب و کارها و شرکت ها را در زمینه بلاک چین، صرافی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال، درگاه های پرداخت از ابتدا تا انتهای پشتیبانی جامع حقوقی نموده که تنظیم قراردادها، انطباق با قانون و مدیریت ریسک را برای مشاغل و شرکت ها فراهم آورد. چه قصد سرمایه گذاری داشته باشید و یا درصدد تاسیس شرکت باشید، در زمینه فناوری های روز از مشاوره همه جانبه ما برخوردار خواهید شد.